Відкрите журі Для Бога я створю найкраще у місті Івано-Франківськ

Відкрите журі Для Бога я створю найкраще - фото
Початок: 11:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
ми довго до цього йшли і навіть не знали , які чудеса нас чекають попереду . ті роботи , які прийшли до нас - назвичайної якості і дивності ) є дуже несподівані і цікаві навіть для вимогливого серця . вони переламують уявлення , їх багато . якісних багато . цього року було офіційне обмеження (колаж , формат А2) колажі дали волю уяві . ми в захваті . хочемо поділитись цим . тому журі відкрите . бажаючі гості можуть вибрати роботи , які до душі . професійне журі матиме теж вплив . але ваш вибір буде грати роль . ми чекаємо цього захвату- привселюдного розкладання робіт .
минулих разів це теж було одним з ключових ударів від нашого свята .
Виставка переможців буде приблизно в середині квітня 2020 у «Простір Інноваційних Креацій «Палац» , які зараз активно готують цю дійсність .
Оператори Promprylad.Renovation - в журі братимуть газдівську участь , Дрібнота проведе Дрібнота проведе тренінг «Як вибрати найкраще» для учасників курсу «Я художник-я так бачу» та їхніх батьків, Multimedia lab буде щось робити гарне з мультимедіазасобами , Liliia Gogol і ярема стецик -візуальні диригенти . зараз формуємо склад нового журі .
все в найкращих формах від Фестиваль Христового Міста "Вгору Серця" , основним мотором як завжди є Підпечерівська дитяча школа мистецтв франківської міськради.
ОпераціяКолабораціяПромприладРеновація)
ділимось цим вибухом з вами . ловіть , отримуйте, відловлюйте , впирайтесь чи кайфуйте . ваш вибір , але ми тут . все готове . камон
Перегляди 14

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук