Чому зараз найкращий час будувати глобальні бізнеси з України у місті Івано-Франківськ

Чому зараз найкращий час будувати глобальні бізнеси з України - фото
Дата події: 13 березня 2020
Місце проведення:
Початок: 18:30 год.
Вартість: 100 - 200 грн
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Для теплих зустрічей на терасі ще рано, але маємо нагоду зустрітися для важливої розмови: навіщо будувати глобальний бізнес з України і чи справді зараз найкращий час для цього? Як перейти від рольових моделей совка до рольових моделей західного світу? Про планку якості і як підняти себе на глобальний рівень мислення.
Про це і не тільки, поспілкуємось з Ярославом Ажнюком Yaroslav Azhnyuk, генеральним директором і співзасновником Petcube.

Місце зустрічі для розмови і добрих напоїв - PromBar.

Реєстраційний внесок:
-100 грн. для учасників бізнес-спільноти Тепле Місто, інвесторів та резидентів Promprylad.Renovation, співзасновників Urban Space 100 та Urban Space 500;
-200 грн. для усіх інших.

У вартість входить легкі закуски та напої.

Більше про спікера:
Ярослав є генеральним директором і співзасновником Petcube, технологічної компанії яка має на меті під’єднати домашніх тварин до інтернету і дати їм голос. За 7 років, компанії вдалося вдалося вивести на ринок кілька поколінь унікальних фізичних та програмних продуктів, що створили нову нішу на ринку; розпочати продажі у найбільших рітейл мережах у США; залучити понад $25М інвестицій, і побудувати діяльність на три офіси - Київ, Сан Франциско та Шеньчжень. Проживши 6 років у Сан Франциско, Ярослав змінив основне місце дислокації на рідний Київ восени 2019.
Перегляди 14

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук