Palina у місті Івано-Франківськ

Palina - фото
Дата події: 9 травня 2020
Початок: 19:00 год.
Вартість: 120 - 200 грн
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Нова музика Palina місцями звучить приречено, холодно, безсило, але дуже пронизливо, до зачарованості і трансу, а місцями є легкі ліричні замальовки про приємне.

Palina є рідкісною представницею сучасної білоруської культури, яка пише білоруською мовою так органічно і актуально.

Cольна кар'єра Palina почалася в 2016 році, а другий альбом, що вийшов навесні 2019, зібрав за рік більше мільйона прослуховувань. У 2018 році Palina стала фіналісткою шоу X-фактор в Україні. У ранні роки творчості Palina виступала під псевдонімом Республіка Поліна, де виконувала ліричні пісні під гітару.

У 2018 вона змінила ім'я на Palina, стала фіналісткою українського шоу "Х-фактор. 9 сезон», а зовсім недавно випустила свій другий сольний альбом в електронному звучанні «Сумні пісні». Живі інструменти поступилися місцем електронній музиці, але це ніяк не вплинуло на жвавість пісень.

Той аудіо-потік, який виходить зараз від Palina, зовсім не схожий на її ранню творчість. Palina, ступаючи наосліп на дорогу актуальної музики і соромлячись заглянути за поворот, робить натхненні впевнені кроки до вирощування в собі нового саунду і до здатності почути себе по-новому. Вона пише музику, яка звучить лагідно і дуже щиро.

"Я не вмію писати« механічно »і поверхнево, я трансформатор: довго нагромаджую енергію з певного досвіду і трансформую це в музику. Думаю, в зв'язку з цим слухаючи те, що я роблю, люди переживають особливий емоційний досвід, який періодично необхідний для перезавантаження. " © Palina

"Саме вульгарне, що можна сказати про Palina: « Вона схожа на Земфіру ». Але вона дійсно схожа - і тут не тільки і не стільки про вокал, скільки про загальний посил співачки: роблю добре, красиво, пристрасно і модно "© Citydog
Перегляди 10

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук