Жіночий ретрит "Чуттєвість і Натхнення" у місті Івано-Франківськ

Жіночий ретрит "Чуттєвість і Натхнення" - фото
Дата події: 28 лютого 2020
Початок: 21:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Запрошуємо жінок взяти участь в унікальній програмі відновлення та відпочинку, занурення в жіноче коло та отримання заряду енергії від первозданної краси Карпат!

Програма «Чуттєвість та Натхнення – жіночі крила» - це пробудження через тіло та пізнання через Слово. Три неймовірних дні посеред Карпат, на Верховинщині.

На вас чекає гармонійна програма, орієнтована на жіночий відпочинок, відновлення та м’яке занурення у світ своєї Чуттєвості та Творчості!

Провести Зиму та відкрити Весну, зануритися через унікальні тілесні практики у свої глибини, медитувати, творити незвичні листи, написати свій перший вірш, займатися кама-йогою, спілкуватися, веселитися, гуляти… Споглядати неймовірні краєвиди та простори Карпат, паритися в баньці, очищаючи своє тіло та душу, смакуючи особливими карпатськими чаями.
Дихати на повні груди та відчувати себе вільною і щасливою Жінкою!

Програму сотворили та проведуть:

Аурелія Боляк – психолог-сексолог, інструктор імфітнесу, засновниця школи розвитку жіночності Дайкіні, майстер жіночих практик, йоні-хілінг та післяродове пеленання. Досвід роботи з жінками – 15 років.

Ольга Андріяшко - філолог, педагог, стаж роботи - 17 років, засновниця мовно-літературної студії "Натхнення" та жіночого клубу «Натхнення» (м. Івано-Франківськ), розробниця авторських програм з творчого розвитку жінок, ведуча онлайн-проектів «Листи мого серця», «Назустріч мріям», «Я-відродження», «Магія передноворорічних слів», «Моя любов»…
Перегляди 11

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук