Тренінг «Навчання за Кордоном з Власного Досвіду: Де і Як?» у місті Івано-Франківськ

Тренінг «Навчання за Кордоном з Власного Досвіду: Де і Як?» - фото
Дата події: 21 лютого 2020
Початок: 19:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Привіт Друзі!

21 лютого в Івано-Франківську ми з Катериною Масляк розкажемо про освіту за кордоном з власного досвіду!

Ти дізнаєшся:-

• Де вчитись: ВУЗи та напрямки (Канада, Британія)
• Де взяти гроші: стипендії та гранти
• Як вчитись: tips & tricks як отримати ВСЕ від освіти abroad
• Що далі: волонтерство та стажування

• Про спікерів:

• Катя Масляк закінчила #TheUniversityofWinnipeg в Canada (BhS). Власниця бренду «Знайомці», авторка програми «Сам собі людина» спільно з Urban Space Radio, експертка із піклування за термінально хворими людьми.

Катя поділиться шляхом навчання в Канаді, яким він був, які були перепони і яке воно, навчання в Канаді в порівнянні з навчанням в Україні. Також розкаже про підводні камені, про які ніхто ніколи відверто не розповідає, а також про міфи, які відвертають багатьох від ідеї навчання закордоном.

• Наталія Тужеляк закінчила магістратуру з права (LLM) в #UniversityCollegeLondon та є стипендіатом #CheveningScholarship, урядової стипендії Великобританії, а також бакалаврат з англійського права в #UniversityofLaw в Лондоні отримавши іменну стипендію Асоціації Адвокатів Британії #MiddleTemple організовану Королівською сім‘єю #Queenmotherscholar. Наталія - адвокат міжнародної правничої компанії #WhiteandCase практикує міжнародне право та арбітраж.

Наталя поділиться своїм досвідом подачі документів у ВУЗи за кордоном, підготовки аплікаційних форм на стипендії, варіанти дистанційного навчання і розкаже все, що варто знати про навчання далеко від дому!

Приходь, якщо ти студент, чи школяр, чи працюєш! Якщо мрієш вчитися за кордоном, проте не наважуєшся втілити свою мрію (чи не маєш можливості)! Ми розкажемо все про можливості!


Перегляди 7

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук