Виставка живопису Наталі Білик "Вершини і глибини" у місті Івано-Франківськ

Виставка живопису Наталі Білик "Вершини і глибини" - фото
Дата початку: 19 лютого 2020
Дата кінця: 11 березня 2020
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
В середу 19 лютого, о 17.00, в івано-франківському Центрі сучасного мистецтва, відбудеться відкриття виставки живопису івано-франківської художниці Наталі Білик «Вершини і глибини».
У галереї будуть представлено 32 полотна створених авторкою переважно впродовж минулих двох років.

Ця серія робіт про матеріальні і духовні аспекти двох векторів – глибини і висоти, їх різних проявів, алегорій та асоціацій.
«Ідеї цих робіт не виникнули за 1 день… ці роботи є моїм нутром , вираженням моїх поглядів і моєї власної філософії» - говорить Наталя Білик.

Глядачі можуть побачити як пейзажі так і декоративні композиції, в тому числі фігуративні роботи. Окрім філософських тлумачень, ця серія характерна вже впізнаваною пластичною мовою франківської мисткині, з її опрацьованими фактурами, структурованістю та особливим колоритом.

Художниця працює в техніці олійного живопису, використовуючи також і авторські техніки, щоб якомога якісніше передати задум в роботі і технічно матеріалізувати ідеї про красу природи , живих створінь, міфічних і духовних істот…

Експозиція триватиме впродовж трьох тижнів, галерея знаходиться за адресою: Івано-Франківськ, Марійки Підгірянки, 23 (вхід з боку В.Стефаника)
Перегляди 35

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук