Виставка "Людино-години" у місті Івано-Франківськ

Виставка "Людино-години" - фото
Дата події: 29 лютого 2020
Місце проведення: вул. Січових Стрільців, 15 (Асортиментна кімната)
Початок: 19:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Виставка Юлі Русило

Людино-година – це одиниця обліку буденності, в якій психологічний та фізичний стан завжди змінні та не завжди гласні. Ми засинаємо і прокидаємось, з нами щось стається, а чогось не стається. Якісь речі ми вносимо в архів пам*яті, ніби ставимо на полицю, а якісь пролітають мимо, але так само формують.

“Людино-година” як візуальний проект – це начерки до споглядання за зовнішнім і внутрішнім у сучасному місті. Це споглядання є неспішним, свідомо усамітненим та свідомо “неважливим” - або ж таким, яке не претендує на унікальність мистецького висловлювання. Іронічно, але саме це “само-усереднення” й робить процес іншим, ніж більш звиклий фокус мистецтва на радикальному досвіді як передумові катарсису. Іронічно, але саме це медитативне “безцільне” споглядання оголює транзитні точки між зовнішнім та внутрішнім й запрошує до подальшого занурення в природу речей та людей, в природу буденності.

Колекція неважливих моментів та предметів, звуків та деформацій, які тут вихоплені з буденності та зафіксовані в графіці і скануваннях. Серії робіт подібні до архівації усередненої реальності. Фіксація цієї реальності та перенесення у художнє поле – та точка входу, після якої ірраціональне стає можливим.
Перегляди 18

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук