Архітектурний MeetUP Reynaers & Pragmatika у місті Івано-Франківськ

Архітектурний MeetUP Reynaers & Pragmatika - фото
Початок: 18:30 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
24 березня Pragmatika і Reynaers Aluminium Ukraine зберуть в Івано-Франківську на івент-майданчику Promprylad.Renovation архітекторів, інженерів та всіх зацікавлених, аби у дружній атмосфері поговорити про серйозне.

Dmytro Kaladjiev, архітектурний консультант Reynaers, підніме актуальні питання енергоефективності в сучасній архітектурній практиці, а також розповість про системи скління майбутнього і про те, як реалістична візуалізація і мандрування проєктом у віртуальній реальності допомагають у виборі архітектурних рішень.

Zhanna Rzhanova (СЕО видання Pragmatika) і Konstantin Kovshevatsky (головний редактор Pragmatika) на прикладі реальних кейсів розкажуть, як правильно подавати свої проєкти громадськості, чим вам в цьому допоможуть професійні медіа та навіщо взагалі вони потрібні в епоху соцмереж.

ПРОГРАМА:
18:30 - 19:00 Збір учасників
19:00 - 20:30 Блок №1: Ефективні системи скління та інноваційні архітектурні рішення (Дмитро Каладжиєв)
20:30 - 21:30 Блок №2: Архітектура і медіа. Як завойовувати друзів серед журналістів і впливати на громадськість (Жанна Ржанова і Костянтин Ковшевацький)
21:30 - 22:00 Неформальне спілкування

Для забезпечення комфорту учасників кількість місць є обмеженою. Якщо Ви бажаєте долучитися до заходу, просимо заповнити форму реєстрації

Перегляди 21

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук