Ефективні комунікації: Витончене мистецтво у місті Івано-Франківськ

Ефективні комунікації: Витончене мистецтво - фото
Дата події: 3 березня 2020
Початок: 19:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Люди спілкуються усюди і завжди. Вміння виражати свої думки словами є тим, що відрізняє нас від інших земних істот, комунікація є нашою найбільшою силою. Згадаймо лише легенду про Вавилонську вежу і що відбувається, коли народи втрачають здатність спілкуватися. Але чи факт того, що ти вмієш говорити або знаєш декілька мов означає, що ти – ефективний комунікатор? Чи полягає комунікація тільки в тому, ЩО і ЯК ти говориш? Чи використовуєш ти навики спілкування правильно і в повну силу?

На заході «Ефективні комунікації: Витончене мистецтво говорити та слухати» ти почуєш відповіді на ці та інші питання і переконаєшся, що комунікація – це не лише обмін інформацією.

Під час заходу ти:

- дізнаєшся, що таке комунікація і як зрозуміти, що вона ефективна;
- навчишся за допомогою спілкування налагоджувати зв’язки у різних сферах свого життя;
- візьмеш участь у воркшопі, де одразу застосуєш отримані знання та навики;
- отримаєш додаткові матеріали для подальшого розвитку.

Подія корисна для усіх жителів Івано-Франківська, які втомилися комунікувати неправильно: чути не те, що їм кажуть, говорити «як горохом об стіну», виражати емоції так, щоб потім шкодувати і припиняти спілкування з людьми через дрібні непорозуміння.

Хто проводить подію:

Тарас Світик - Project Manager в ІТ компанії, випускник організації AIESEC. «Є три помилки в спілкуванні людей: перша – це бажання говорити перш, ніж потрібно; друга – сором'язливість, не говорити коли це потрібно; третя – говорити, не спостерігаючи за вашим слухачем».

Вікторія Міськевич - HR manager в мережевій компанії,випускниця організації AIESEC. «Спілкування – це ключ до більшого. Уміння говорити правильні речі правильним способом у правильний час. Успішний той, хто володіє таким вмінням.

Вхід вільний.
Перегляди 38

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук