Виставки "Так, Масарик" і "Оксамитова революція 1989 року" у місті Івано-Франківськ

Виставки "Так, Масарик" і "Оксамитова революція 1989 року" - фото
Дата події: 19 лютого 2020
Початок: 12:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Генеральне консульство Чеської Республіки у Львові та Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника з приємністю запрошують на офіційне відкриття двох виставок, яке відбудеться у середу, 19 лютого 2020 року, за участі консула з питань культурної та економічної співпраці, заступника Генерального консула пана Владіміра Кадлеца. Захід відбудеться о 12:00 у фойє головного корпусу ПНУ імені В. Стефаника (вул. Шевченка, 57).

Перша виставка, «Оксамитова революція», присвячена 30-тій річниці повалення комуністичного режиму в Чехословаччині. Вона представляє 60 фотографій 15-ти провідних чеських фотографів, які зафіксували яскраві моменти революційних подій 1989 року.

Друга виставка, «Так, Масарик», присвячена видатному чеському політичному і державному діячу, філософу, першому президенту Чехословаччини Томашу Гаррігу Масарику. Цього року виставка має особливе символічне значення, оскільки відзначатиметься 170-річчя від дня його народження.

Відкриттю виставок передуватиме також зустріч пана консула зі студентами та викладачами ПНУ імені В. Стефаника, яка відбудеться о 10:30 у аудиторії 25 головного корпусу університету (вул. Шевченка, 57). У плані зустрічі – обговорення паралелей та історичних взаємин між чеським та українським народами, а також реалій сучасних політичних і культурних взаємовідносин.

Люб’язно запрошуємо всіх бажаючих до відвідання виставок.
Перегляди 16

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук