Допрем'єрний показ за участю творчої групи фільму "Черкаси" у місті Івано-Франківськ

Допрем'єрний показ за участю творчої групи фільму "Черкаси" - фото
Дата події: 23 лютого 2020
Місце проведення:
Початок: 16:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Запрошуємо на допрем'єрний показ української воєнної екшн-драми «Черкаси», заснованої на реальних подіях весни 2014 року! На показ завітає творча група фільму, тож не проґавте унікальної можливості одними з перших в Україні переглянути стрічку та поспілкуватись з її творцями.
 
«Черкаси» – український повнометражний художній фільм режисера Тимура Ященка. Однойменний мінний тральщик, заблокований російськими військами в бухті озера Донузлав під час анексії Криму, три тижні чинив опір ворогу і став єдиним з 9 українських кораблів, що не спустив державний прапор.

Це перший повнометражний фільм про українські військово-морські сили в історії національного кінематографа. Він створювався у тісній співпраці та завдяки сприянню Воєнно-Морських Сил і Генерального Штабу Збройних Сил України. Силовими відомствами були надані справжні кораблі флоту та спеціальне військове обладнання, а для фільмування екшн-сцен залучалася бойова армійська авіація, військовослужбовці, в тому числі спецпризначенці («морські котики»). Деякі сцени знімались під час навчань ВМС України. Командир тральщика «Черкаси» Юрій Федаш консультував знімальну команду під час роботи над стрічкою. До акторського складу увійшли моряки, які під керівництвом Федаша тримали оборону на кораблі у 2014 році.
Перегляди 28

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук