Фотовиставка Лілії Сенів "Казкові сни новонароджених" у місті Івано-Франківськ

Фотовиставка Лілії Сенів "Казкові сни новонароджених" - фото
Дата початку: 18 лютого 2020
Дата кінця: 3 березня 2020
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Мене звати Лілія Сенів, я мама трьох чудесних діточок. Діти – це наша найбільша потіха та найкращий подарунок від Бога. Поряд із ними щодня ми відчуваємо цілий вир емоцій та почуттів. Вони веселять, надихають та роблять нас по-справжньому щасливими.

Напевне, у кожного з нас є миті, які хочеться переживати знову і знову, зупинивши такий швидкоплинний час. Саме тому фотографія набуває зараз сімейної цінності.

Зйомка новонароджених – це мрія, яка стала реальністю. З 2017 року я почала займатися улюбленою справою. Пройшла навчання у кращих фахівців, прослуховувала лекції неонатологів, педіатрів, консультантів з грудного вигодовування. Зйомка новонароджених – це, перш за все, безпека та комфорт немовлят, а вже потім безцінний спогад на все життя.

За свою практику я відзняла більше 140 неймовірних малюків. Кожна фотосесія це надзвичайно відповідальний, хвилюючий та захоплюючий процес. А результат завжди однаковий – щасливі обличчя батьків, рідних та близьких.
Метою виставки є популяризація цього виду зйомки, показати усю чарівність новонароджених діток та цінність, унікальність таких кадрів. Адже часто через рутину, метушню та нові обов’язки ми пропускаємо найніжніший період своїх крихіток.
Я обожнюю діток та щаслива, що можу допомогти зробити найсолодший спогад про перші дні нового життя!
Перегляди 11

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук