Креативне мислення у місті Івано-Франківськ

Креативне мислення - фото
Дата події: 12 лютого 2020
Місце проведення: вул. Новгородська, 9
Початок: 18:30 год.
Вартість: 250 грн
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
ТОП-1 успішного бізнесу: правильно підібрана ідея

Самі знаєте, що є різні ніші і щоб досягти успіху в уже існуючій ніші, треба ой як попахати))))

Що робити? Шукайте нетрадиційні поєднання традиційних речей і ви отримаєте відкриття, що принесуть вам омріяно-божевільні статки, а пахати треба менше.
Бо ж конкурентів немає)))

Точно так
 Французький підприємець запатентував смайла і щорічно на цьому милому личку заробляє 130 млн. дол. Хоча, смайла створив американець у 63 році минулого століття на замовлення однієї страхової клмпанії: щоб був життєрадісний образ на знаках своїх агентів. Час, за який був створений смайл - 10 хв.

 Інший американець придумав вихід для тих, хто хотів домашнього улюбленця, але не міг собі його дозволити. Виготовляв з каменя... Увага.. Камінь - "домашній улюбленець". Заробив 15 млн.дол. Круто, правда?

 А американський студент, що став мільйонером, бо придумав ковдру з рукавами? Зручно, правда?

 А наші улюблені желейні цукерки щорічно приносять своїм власникам дохід 3 мільярди доларів. Ага)

 «Starbucks». Всі знають цей бренд, але не всі знають, що власнику, який починав всього з одного кафе, цей бізнес приносить 1,1 мільярди доларів пасивного доходу щорічно. До речі, сперші всі відмовляли його від "провальної" ідеї.

Тож якою б смішною чи безглуздою не здавалась вам ідея, не ставте на ній хрест. Краще скористайтесь цінним лайфхаком: всі ідеї, що у вас виникають, навіть найдурніші, записуйте у блокнот. І після цього забудьте за них на два тижні, лише коли збіжить цей час поверніться до них і ви дивитиметесь на них вже менш цинічно.
І, до речі, як бачите, не на всі ідеї треба мільйонні статки, щоб їх реалізувати. Тут треба вміти правильно запрезентувати))

Якщо ж ви не знаєте звідки брати ідеї, то запрошую вас на ідейну вечерю, де я з вами пропрацюю техніки, що допоможуть розкрити ваш бізнес-потенціал.

Маєте ідею, але не вміє е її презентувати?
Також пишіть, я навчу вас закохувати інвесторів у свій продукт хитрими словесними акцениами.

Ціна: 250 грн.

З собою мати гарний настрій=)
Телефон: +38 (095) 285-55-08 (Галина Замрій)
Перегляди 18

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук