Олексій Ревіка "Відображення" у місті Івано-Франківськ

Олексій Ревіка "Відображення" - фото
Дата події: 15 лютого 2020
Початок: 17:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
В експозиції представлені три основні серіі робіт, які об’єднані в проект «Відображення». Те, що я створюю в своїй роботі, бере початок в моїх особистих почуттях, є інтроспекцією.
Я стою навпроти себе, я бачу себе, відчуваю та відображаю. Я фільтр сучасності, крізь мене проходять звуки, світло і темрява, крізь мене тече час та події сьогодення. Я як художник створюю реальність навколо себе, а реальність це Я.
У мені збігаються всі події всесвіту, мене все стосується, я роблю те, що здатне змінити світ і мене особисто.
В своїй роботі я вивчаю вагу міфу, сформованого або колективним несвідомим, або темрявою особистого несвідомого. Через інтерпретацію наявної інформації, середовища існування особистості формується соціо-психологічний профіль людини - архетип. Таким чином середовище формує роль та поведінку індивіда в суспільстві і - навпаки.
Цю тему також розкриває диптих «Середній Брат/ Перехід» з серії «Садівник та Господиня». Це інтроспективна робота, в якій я як дослідник міфу приміряю на себе роль, сформовану історією, різними народами, трансформовану та неодноразово усвідомлену суспільствами різних епох. Робота про місце та роль людини - чоловіка та жінки - в природі та всесвіті. Так, це Я був тим Адамом, можливо, я і досі він, як тільки і коли я цього забажаю. Це я спілкувався з Творцем часу та всесвіту. Це я Середній Брат, між грішним ангелом та Христом. Це мені обирати, якою дорогою йти, тому що я поєдную в собі всі часи людства і Я є їх продовженням. То я був хорошим і поганим, добрим і злим, різним, але вічним.
Перегляди 15

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук