Фінансова гра "Лісові Комерсанти" для дітей 6-12 років у місті Івано-Франківськ

Фінансова гра "Лісові Комерсанти" для дітей 6-12 років - фото
Дата події: 8 лютого 2020
Початок: 11:00 год.
Тривалість: 02:00 год.
Вартість: 100 грн
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Запрошую на дитячу фінансову гру "Лісові Комерсанти" для дітей 6-12 років.

Проводить Бізнес-тренер Віталій Осадчук.

Для чого була створена ця гра?

Тому, що багато дітей грають в економічну гру, де закладений принцип “знищ свого сусіда”. Тобто, щоб стати успішним, треба збанкрутувати інших гравців і лише так ти виграєш. Ви всі знаєте цю гру - "Монополія" і їй подібні (сам грав її часто). Тому було розроблено гру, яка вчить дітей формувати позитивні стосунки між собою, посилювати один одного, допомагати у скрутному становищі і, при цьому, досягати своєї мети, примножувати капітал, ставати фінансово вільною людиною. І все це не за рахунок інших, а РАЗОМ з іншими.

А ще під час гри “Лісові Комерсанти” “прокачуються” необхідні для успішного життя опції: усний математичний рахунок, читання, мистецтво переговорів, вміння комунікувати та взаємодіяти в команді, артистичні здібності, моделі прийняття ефективних рішень та багато іншого. Маленькі гравці пізнають ази фінансової грамотності, розвивають підприємницькі та лідерські навички. І як бонус – діти починають краще розуміти батьків і більш шанобливо ставляться до грошей, які ними зароблені. І усім цим навичкам вони навчаються майже непомітно, в ігровій та зрозумілій формі.

Гра для дітей від 6 до 12 років. Але “дядям та тьотям” за 40 вона буде також цікавою. Особливо, якщо грати разом зі своїми дітьми чи онуками. Тому ми пропонуємо вам долучитись до гри разом з дітьми. Повірте, це буде дуже чарівний час, який ви проведете разом!

Кількість учасників – перших 5 пар дитина + мама чи батько
Вартість участі з однієї пари 100 грн.
Тривалість 2 години.

Попередня реєстрація обовязкова.
Перегляди 16

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук