Light Dreams у місті Івано-Франківськ

Light Dreams - фото
Дата події: 14 лютого 2020
Початок: 20:00 год.
Вартість: 90 грн
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Один з лідерів української електронної chillout сцени презентує свою нову музично-візуальну програму!
Легкі музичні ландшафти, красива візуальна атмосфера та багато експеріментально-імпровізаціного саунду наповнює новий "Ambient / Fusion live set" від Light Dreams.

Light Dreams - це дует двох музикантів Олександра Ская та Ольги Кубик.

Колектив був створений у 2013 рік. "Faces of Nature" став першим EP колективу, a композиції "Rain" і "Wind" із цього альбому, довгий час входили в ТОП 40 деяких європейських і американських радіостанцій в номінаціях Ambient/Chillout.

З моменту створення групи, музиканти щільно гастролюють у Молдові, Беларусi, Польщi, Естонiї, Латвії, Литві, беруть участь у великих українських і зарубіжних фестивалях, час від часу створюючи колаборації з іншими музикантами і групами.

У 2016 році Light Dreams стає дуетом, змінюючи своє звучання в бік легкого танцювального chillout/downtempo стилю, успішно проявляючи себе на таких великих фестивалях, як Koktebel Jazz Festival, Atlas Weekend, Gogol Fest і Vibronica Music Festival, Leopolis Jazz Fest.

Музика Light Dreams використовується у якості саундтреків до рекламних роликів а також у fashion індустрії.
У 2018 році колектив випускає міні альбом "Time for Spring", який отримує позитивні відгуки у слухачів і музичних критиків.

Квитки можна буде придбати на вході, вартість - 90 грн.
Перегляди 26

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук