Графіка Миколи Грицеляка "Фіксація" у місті Івано-Франківськ

Графіка Миколи Грицеляка "Фіксація" - фото
Дата події: 29 cічня 2020
Початок: 17:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Микола Грицеляк – художник-монументаліст, графік та живописець, випускник Львівської національної академії мистецтв.
Виставка «Фіксація» представлена кількома десятками рисунків оголеної натури, що є лише малою частиною робіт у цій серії.
Рисунок постає методом і водночас інструментом самопізнання через практику передачі матеріалізованої в конкретний момент пластичної форми, що врешті перетворюється на щире зізнання митця в ефемерності часу і матерії, яку неможливо зафіксувати у сталій формі.

Передаючи пластику людського тіла, Микола Грицеляк радше «фіксує» внутрішній стан, намагається вловити глибинне єство, щоб передати на папері оту найсправжнішу «саму людину», людину «в собі». Віддано залюблений у свою натуру, він не піддається спокусі одягнути її «внутрішню людину» в чітку, раз і назавжди визначену форму, а навпаки, часто демонструє нарочиту незавершеність, насправді ж, точно вивірену міру використання засобів – завжди лише стільки, щоб схопити силует – крізь експресію стану чи настрою, характеру чи темпераменту, емоцій, комплексів і почуттів.

Рисунки Миколи Грицеляка – про красу людини, яка пізнає себе. І так, це ще й про любов – бо ж тільки під люблячим поглядом Іншого ми по-справжньому пізнаємо власний світ.
Перегляди 12

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук