Форум-театр. Навчання з акторського мистецтва у місті Івано-Франківськ

Форум-театр. Навчання з акторського мистецтва - фото
Дата події: 29 cічня 2020
Місце проведення:
Початок: 18:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Вчитися ніколи не пізно!

Запрошуємо на навчання з акторського мистецтва. Будемо відкривати таланти та водночас вирішувати питання та проблеми, що турбують суспільство та кожного з нас.

Ми навчимо вас методики, яка ефективно використовується в половині країн світу як засіб зробити суспільство щасливішим. А ще допомагає відкрити себе та інших, допомагає визначати та виражати наші бажання та змінити обставити, які завдають неприємності та біль.
І це все про ФОРУМ-ТЕАТР!

Кожна його вистава є унікальною. Взяти участь у ній може кожен охочий. У ході вистави спочатку акторська група розігрує проблемну ситуацію з реального життя. А потім всі охочі мають змогу "прожити" цю ситуацію, ставлячи себе на місце головної діючої особи та намагаючись змінити ситуацію на краще.

Темами вистав форум-театру можуть бути самі різні проблеми суспільства: відносини між членами сім'ї, співробітниками, представниками різних націй, культур, релігій, людей з обмеженими можливостями, питання, що стосуються здорового способу життя, наркоманії, алкоголізму, торгівлі людьми і т.д.

Запрошуємо учасників АТО та їхні сім'ї, внутрішньо переміщених осіб та місцевих мешканців.

На вас чекає 8 суботніх зустрічей – з 29 січня по 28 березня 2020 року.
Розклад занять: субота 11:00-15:00
ТРЕНЕР – Юлія Острогляд.

Реєструйтеся (реєстрація обов'язкова)

Навчання організовується в рамках проекту "Долаючи розломи у громадах, що постраждали від конфлікту: від зцілення до співпраці" за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та Карітасу Німеччини.
Перегляди 14

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук