The eye of the time / Ghost cities у місті Івано-Франківськ

The eye of the time / Ghost cities - фото
Дата події: 23 лютого 2020
Початок: 19:00 год.
Вартість: 100 - 200 грн
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Французький густий dark ambient з Нормандії та український медитативний no jazz з Києва. Все це - в супроводі не менш дивного відео-ряду - зустрінеться в одному просторі та в один час. 23 лютого, у Франківську.

The eye of time - соло-проект французького музиканта Marc Euvrie. Багатошаровий експериментальний звук, мінімалістичні біти, сильний бас - це формула його музики, яка є химерною сумішшю темряви та надії.

Музична історія Марка тісно пов'язана з французькою DIY punk and hardcore сценою, але починалася з класичної музичної освіти. Марк почав грати на піаніно в 9 років, в 15 вже писав свою музику, а після закінчення школи навчався в консерваторії по класу віолончелі. Вже декілька років Марк працює над музичною трилогією про шлях людства та в 2018 випустив другу частину, а саме альбом ‘Myth II : A Need To Survive’ на німецькому лейблі Denovali. Міф - це відгук на трагічні події нашого часу та саундрек для людей, які змушені боротися за своє життя, або через війни, або через корупційні непрацюючі державні структури. Сам Марк про це розповідає так: “‘A Need To Survive’ - це ідеальна назва для цього альбому. Він народився тоді, коли мені довелося боротися з темрявою.”

Ghost Cities - теж соло-проект, і теж мультиінструментальний. Але вже українського походження - Mykola Lebed імпровізуватиме з акустичним піаніно, саксофоном та електронним звучанням а режимі реального часу, а також представить деякі готові композиції.

Музика Миколи темна та тягуча, а ще приховано мрійлива. “Колись мені наснилось, що я грав дуже красиву музику й прямо уві сни придумував назви для треків. Знаючи, що на ранок сон забудеться, я намагався до останнього вловити хоча б мотиви. Але запам'ятав лише дві назви - bofema i shtandartea. Це було років 6 тому, можливо, більше. Все губиться в часі.” Все губиться, але bofema все-таки сталася

Для компенсації витрат на продакшн продаємо квитки:

перша лімітована партія - 100 грн
друга лімітована партія - 150 грн
третя партія та на вході в день концерту - 200 грн

Квитки доступні в онлайн- та офлайн-касах Concert.ua.
Перегляди 22

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук