Вистава документального театру "Осінь на Плутоні" у місті Івано-Франківськ

Вистава документального театру "Осінь на Плутоні" - фото
Дата події: 1 лютого 2020
Початок: 16:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Красиво. Пронизливо. Особливо.

Ця вистава не проста. Вона була непростою для команди, яка її створила. Вона непроста для глядачів. Після неї ми будемо говорити про те, що відчули. Але це буде потім. А зараз трошки історії про те, куди ми вас запрошуємо.

Автори проекту на чолі з керівником Сашком Брамою протягом року волонтерили в будинку престарілих. Спілкуючись з жителями пансіонату, вони почули багато історій, які захотіли розказати містянам, щоб привернути увагу до теми старості. Так, у співпраці з німецьким режисером Андре Ерленом виникла вистава «Осінь на Плутоні».

При постановці вистави поєднали практики документального та лялькового театрів, тобто на сцені глядачі бачать реалістичних ляльок в людський зріст, якими керують актори. В самі ж ляльки вмонтовані аудіо системи, що відтворюють реальні голоси жителів будинку престарілих.

В «Осінь на Плутоні» звучать пронизливі історії різних людей, які не залишають байдужими та мають на меті згадати тих, кого суспільство забуло.

Після закордонних гастролей та репертуарних показів у Львівському академічному театрі ім. Леся Курбаса автори проекту мають намір представити свій твір в різних містах та селах України.

В Івано-Франківську організаторами показу виступили ГО “Д.О.М.48.24” та Благодійний фонд “Трансформація”, що відома своєю ініціативою ОНУКИ для мешканців геріатричного пансіонату в м.Івано-Франківськ.

Вхід безкоштовний за обов’язковою попередньою реєстрацією (кількість глядачів обмежена)

Захід відбувається в рамках проекту, організованого ГО “Д.О.М.48.24” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Телефон: +38 (050) 728-71-14
Перегляди 28

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук