Пам Пам Music Quiz у місті Івано-Франківськ

Пам Пам Music Quiz - фото
Дата події: 4 лютого 2020
Місце проведення:
Початок: 19:30 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Що очікував, затамувавши подих, кожен квізянин франківщини? Перший за останні 21 рік сольний альбом від Юрка Юрченка, оновлення хіт-параду шляґерів від Анжеліки Рудницької, другий техно альбом від Юлії Лорд, черговий епатажний вихід в люди від Камалії, чи можливо, повернення піонерів українського правобережного хіп-хопу з Полісся ВУЗВ? Як би сильно ми цього не хотіли, але все це марні сподівання, як і потуги концертного директора гурту Алібі організувати виступ сестер Завальських хоча б на новорічному вогнику телеканалу РАІ. Проте є подія, яка зможе втішити франківських меломанів. І це музичний квіз від Зарваниця-4.
Ми завжди тримали руку на пульсі і ніколи не стояли в стороні від сучасних інтернет трендів, тому з радістю анонсуємо перший в східній європі гендерно, расово і політично нейтральний музичний квіз (звісно якщо ви не придністровський гагауз, придністровських гагаузів ми не любимо). Вас очікує 6 неперевершених, як зачіска Олега Чигира, солодких як пісні Еля Кравчука, запальних як танці Григорія Чапкіса в шістдесят восьмому, вічно свіжих як Софія Михайлівна Ротару, пахучих немов “Кропива” від Михайла Поплавського, багатих на хіти, як нотатник Руслана Квінти, різноманітних, як учасниці групи А.Р.М.І.Я музичних турів. Поспішайте зареєструватись на квіз про музику.

Квіз про музику, питання текстові, графічні. Аудіоуривки використовуються в основному як підказка і увесь процес не зводиться до простого вгадування пісень та виконавців. Усі питання обігрують музичну індустрію - альбоми, виконавців, пісні, тексти, події тощо. У кожному турі від 12 до 15 запитань.


Перегляди 19

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук