Презентація казки «Зайчик-нестрибайчик та його смілива мама" у місті Івано-Франківськ

Презентація казки «Зайчик-нестрибайчик та його смілива мама" - фото
Дата події: 1 лютого 2020
Початок: 14:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Книгарня «Є» та дитяче арт-видавництво «Чорні вівці» запрошують дітей віком від 8 до 10 років та їхніх батьків на презентацію казки про інклюзію «Зайчик-нестрибайчик та його смілива мама». Захід відбудеться 1 лютого. Початок – о 14:00.
Попередня реєстрація за номером 096 6218613 (Ірина).

Нова книжка Оксани Драчковської – автобіографічна історія-казка для діток про себе та свого синочка Назарка, який, на жаль, із самого народження є дитиною з інвалідністю і не може ходити. Мама Оксана щодня веде боротьбу за краще майбутнє для всіх особливих людей, для Назарка.

Казка розповідає діткам, що не всі люди однакові, як не варто здаватися, коли важко, як триматися, коли сил не залишається і як жити в цьому світі, який, здебільшого, призначений для звичайних людей. Казка дуже легка, цікава та кольорова, яка дарує усмішку та надію.

оксана драчковська - письменниця, журналістка, громадська активістка. Пише на теми безбар'єрного середовища та інклюзії, веде програму про культуру на ТБ. Авторка кількох книг. Отримувала нагороди від літературного конкурсу «Коронація слова».

Ольга Деркачова - докторка філологічних наук, професорка Прикарпатського національного університету (Івано-Франківськ). Членкиня Національної спілки письменників України. Лауреатка премій імені Івана Франка та Василя Стефаника. Нагороджена. відзнакою «Коронації слова».

Телефон: +38 (094) 928-31-41
Перегляди 15

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук