Фарерські острови. Автомобільний тур

Фарерські острови. Автомобільний тур - фото
Дата події: 12 серпня 2020
Початок: 13:00 год.
Вартість: 800 євро
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Маленький архіпелаг причаївся серед Атлантики, ховаючись від галасу континентів. 18 малесеньких островів не зразу й розгледиш на карті світу. Однак фарерці ― повноцінний народ зі своєю мовою, грошима та самобутністю. Зухвало поєднують як європейський рівень достатку, так і деякі середньовічні пережитки.

В довколишніх пейзажах гармонійно поєднуються смарагдові ісландські луки з овечками («фарерські» означає «овечі»), норвезькі фйордові кручі та могутнє дихання Атлантичного океану. Саме острівна конфігурація країни дарує оку найвишуканіші краєвиди. Субарктичний кліматичний пояс, в якому знаходиться архіпелаг, хоч і бідний на флору, але завдяки частим опадам літо тут розмальовує усі усюди у соковиті зелені барви.

На островах панує розмірений ритм існування, ніхто нікуди не поспішає. І, на щастя, Фарери не зіпсовані масовим туристом. Запрошуємо в подорож, поки ця країна не стала надто популярною!

Увага! Тур експериментальний!
Запрошуємо разом досліджувати країну. За такий подвиг кожному учаснику ми даруємо знижку 50 євро. В подібних турах бувають зміни програми: переважно ми встигаємо подивитися все заплановане і навіть більше, іноді ― ні. Програма є динамічна і підлягає обговоренню в розумних межах. Часом погода заважає чи ситуація на дорогах. Остаточне рішення приймає провідник.

Пересуваємось на комфортних орендованих авто (4-місна розсадка, включно з водієм або 8-місний мінівен).

Ночівля в наметах і спальниках в облаштованих кемпінгах (практично всюди зі зручностями).

Деталі:
ДАТА: 12-19 серпня 2020 р.
ТРИВАЛІСТЬ: 8 днів/7 ночей
ВАРТІСТЬ: 800 євро (включено знижку 50 євро)
КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ У ГРУПІ: 8
Перегляди 26

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук