Виставка "Мінімалізм / Minimal Art" у місті Івано-Франківськ

Виставка "Мінімалізм / Minimal Art" - фото
Дата події: 18 cічня 2020
Початок: 15:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Ця виставка є продовженням розпочатого в 2016 р. «діалогу фотографії» між Товариством фотографів з Жешова (Rzeszowskim Stowarzyszeniem Fotograficznym) і фотоклубом “Колумб” з Тисмениці, Івано-Франківської обласної організації Національної спілки фотохудожників України.
Після трьох спільних проектів ПРИКАРПАТТЯ / PODKARPACIE в 2016 році і ВІДОБРАЖЕННЯ І ТІНІ / ODBICIA I CIENIE в 2017 і PORTRET RZECZYWISTY / ПОРТРЕТ ПРАВДИВИЙ в 2018, цьогоріч настав час для MINIMAL ART / МІНІМАЛІЗМ.
Свої роботи на спільній виставці презентують 43 фотографи: 17 з України і 26 з Польщі. Завдяки темі проєкту автори зосередилися на простих, стислих і лаконічих формах вираження – хіба не в цьому полягає мінімалізм?
Деякі з представлених фотографій зводять реальність до точок, ліній та геометричних фігур. Інші показують гру світла і тіней, пустку розлогого краєвиду або через порушений баланс кадру підкреслюють рух, людину, тварину, враження…
Мінімальна форма не переповнює змістом. Така фотографія сповнена своєрідної тиші, вона нагадує дихання. Ця “тиша образів” і стала спільним та найголовнішим елементом виставки. Minimal Art дуже близький поезії хоку, яка за допомогою мінімальної кількості слів в простій формі відтворює щось геть невловиме, миттєве, тлінне і скороминуче.
Агнєшка Шафірська
Перегляди 27

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук