Щорічна колективна виставка абстрактного мистецтва у місті Івано-Франківськ

Щорічна колективна виставка абстрактного мистецтва - фото
Дата початку: 12 cічня 2020
Дата кінця: 26 cічня 2020
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Щорічна колективна виставка абстрактного мистецтва – 2020

З 12 січня 2020 р. в івано-франківській фортечній галереї «Бастіон» відбудеться чергова колективна виставка абстрактного мистецтва.
До участі у колективній виставці абстрактного мистецтва запрошуємо професійних художників, які працюють в цьому стильовому напрямі. У виставці зможуть взяти участь як місцеві митці, так і художники з інших міст України та світу. Всі подані роботи будуть проходити відбір!

Для чіткого розуміння абстракції вважаємо за доцільне подати невелике пояснення:
Абстракціонізм – одна з авангардистських течій, якій нараховується вже більше 100 років і веде свій початок від акварелі Василя Кандинського (1910 р.). Іншими словами, абстракціонізм – це безпредметне мистецтво, яке не відображає видимої дійсності – предметів, персонажів чи конкретних місць. Цей вид творчості ґрунтується на передачі емоційного внутрішнього стану художника. Це роботи, що є самовираженням митця засобами геометричних фігур, форм, текстури, кольорових плям та ліній. Сприймається глядачем на рівні емоцій і безтілесних, невловимих асоціацій.

Виставка повинна стати актуальним і вагомим етапом в демонстрації кращих досягнень українських художників, представити можливість глядачеві ознайомитися з ще одним неординарним видом сучасного українського мистецтва.
Перегляди 31

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук