Виставка про історію та архітектуру міста "Обличчя міста" у місті Івано-Франківськ

Виставка про історію та архітектуру міста "Обличчя міста" - фото
Дата початку: 3 cічня 2020
Дата кінця: 17 cічня 2020
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Виставка «Обличчя міста».
Обличчя бувають різні: одні посміхаються, інші ж - в журбі, з одних б’є осяйне світло, інші задумані і серйозні. Людські обличчя, містян, героїв, яскравих особистостей, які творили це місто впродовж останніх століть.
А бувають обличчя застиглі в камені. Кам’яні обличчя маскаронів та скульптур, які спостерігають з фасадів старих будинків і за тими хто вже був, і за нами, і за тими хто буде після нас. Вони, за великим рахунком, також мешканці цього міста, його старожили, свідки багатьох історичних подій та перипетій, охоронці фортечних мурів і цегляних стін.
Ми безумовно взаємовпливаємо один на одного, хочемо того чи ні. Взаємовпливаємо, взаємодоповнюємо, взаємоперетинаємось на вулицях Станиславова/Івано-Франківська. В результаті всі ми разом формуємо обличчя нашого міста. Тому, щоб ця взаємодія була якнайбільш позитивною і результативною, щоб місто дійсно мудро і красиво розвивалось і тішило нас усіх, потрібно добре знати ці обличчя, дружити з історією, берегти архітектуру. То ж давайте знайомитись!
Для вас – 12 історій будівель з кам’яними обличчями маскаронів і скульптур та людей, які в цих будинках жили, працювали, гостювали. В наших історіях і місце прикрашає людину, і людна – місце. Добре, коли все взаємокрасиво.
А головне пам’ятати - завжди бути собою і не втрачати своє обличчя.
Перегляди 20

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук