Кінопоказ "Кораліна у світі кошмарів" у місті Івано-Франківськ

Кінопоказ "Кораліна у світі кошмарів" - фото
Дата події: 21 грудня 2019
Початок: 15:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Геловін уже позаду, проте це не заважає нам вражати Тебе неймовірно лякливими стрічками. Ба більше цього разу ми підібрали мультфільм жахів. Цікаво, правда ж?

"Кораліна у світі кошмарів" - ляльковий мультиплікаційний фільм, знятий за однойменною дитячою повістю Ніла Ґеймана та номінований на премію "Оскар". Він розповідає про пригоди дівчинки Кораліни, що разом з батьками переїхала в новий будинок та знайшла там ключ і дверцята, які ведуть до такого ж віддзеркаленого дому в Потойбічному світі. Усе здається чудовим і набагато кращим за її повсякденне життя, окрім однієї деталі - її "тато", "сусіди" та "друг" замість очей мають пришиті ґудзики, а "інша мама" згодом перетворюється в жахливу відьму, що викрадає разом з очима і душу усіх, хто погодиться залишитися в омріяному місці назавжди.

Чи зможе Кораліна врятувати своїх справжніх батьків та дітей, що потрапили в пастку? Чи вдасться їй вибратися з того зловісного будинку? Які ще жахіття чатують в темряві?
Приходь 21 грудня о 15:00 у МЦ Paragraph (вул.Шевченка, 57) і дізнайся, чим закінчиться історія дівчинки. А якщо боїшся, то обов'язково бери з собою друзів. Таємниці чекають на тебе.

А щоб не пропустити цікаві заходи та наступні кіноперегляди в Paragraph, підпишись на наш календар подій. Посилання надибаєш у шапочці.
Перегляди 16

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук