Таємниця пробачення у місті Івано-Франківськ

Таємниця пробачення - фото
Дата події: 5 cічня 2020
Місце проведення: вул. Січових Стрільців, 13
Початок: 15:00 год.
Вартість: 120 грн
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Пробачати – не означає відпускати гріхи, забувати, вибачати або робити вигляд, що нічого не сталося.
Ханс-Вольфф Граф

Та про яку ж таємницю йдеться?

Пробачення – це ж дуже просто – просто попросити вибачення і все.

Але чи буває у Вас так, що навіть після вибачення Вас все ще мучать докори собі , а Ваші думки раз за разом повертаються до ситуації, у якій Ви завдали іншій людині болю?

Чи можливо Ви вже коли небудь відчували бажання помститися, тому що хтось – у «кращому випадку» перед Вашими колегами чи друзями – повівся з Вами несправедливо? Можливо Ви вже навіть мстили комусь. Що Ви відчували після цього (можливо навіть відчуваєте до цього часу)?

Що насправді роблять із нами такі почуття як ненависть чи гнів? І чому радість після детально продуманої помсти триває лише короткий момент? Чому ми часом страждаємо від почуття вини, навіть якщо немає жодного свідка нашої неправильної поведінки?

Чи справді можна пробачити комусь, хто зробив нам дуже боляче, хто умисно хотів нас зачепити та ранити? Як можна відпустити ненависть та гнів? І як пробачити самому собі – за зроблені помилки, вчинені несправедливості чи бездіяльність через наші боягузтво чи зручність, які мали далекосяжні наслідки?

Чи справді можна назавжди звільнитися від цих почуттів?

Ці та інші питання ми матимемо можливість задати собі разом із Хансом Вольффом Графом, психологом і педагогом із більш ніж 45-річним досвідом роботи.

Як результат своєї багаторічної міжнародної роботи Ханс-Вольфф Граф заснував школу «Індивідуальної Транссистемної Психології» (ІТП), яка з допомогою багатьох різноманітних інструментів для кожної людини відкриває шлях до її індивідуальної проблематики. Більше про ІТП, Ханса-Вольффа Графа та можливості освіти ІТП ви можете дізнатися на сайті: itp.miy.link

Наші розмови, дискусії та обмін імпульсами на цьому семінарі супроводжуватиме як перекладач Анастасія Сидоренко – біохімік, студентка медичного факультету Мюнхенського університету.

Приходьте у цей Різдвяний час, щоб попрощатися зі своїми болем, ненавистю та гнівом та навчитися жити вільно, без страхів та образ на себе самого та інших.

Вартість - 120 грн

Деталі - за ном. тел. 
Телефон: +38 (067) 973-94-31
Перегляди 24

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук