Зустріч з Ivan NAVI у місті Івано-Франківськ

Зустріч з Ivan NAVI - фото
Дата події: 23 грудня 2019
Початок: 11:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Ivan NAVI в Університеті Короля Данила! Ти давно мріяв про фото з кумиром? Хотів запитати Івана як воно, обійматись з Марією Яремчук чи за короткий час завоювати всеукраїнську популярність? Приходь 23 грудня в Університет Короля Данила!

23 грудня об 11 год в актовій залі Університету Короля Данила відбудеться зустріч з популярним українським співаком Іваном Наві в рамках проекту УКД "Відкрита зустріч з успішними людьми" та розвитку новоствореної спеціальності "Музичне мистецтво". Виконавець таких хітів як «Такі молоді», «Закохуюсь» та «Це Вона» поділиться секретами популярності, розповість таємниці українського шоу-бізнесу та доведе, що звичайний хлопчина зі Львова може досягти неабиякого успіху виключно завдяки бажанню та праці.

Ivan NAVI — двократний номінант музичної премії YUNA: в категоріях «Відкриття року» та «Найкращий виконавець», номінант музичної премії Золота Жар-птиця в категорії «Прорив року», визнаний авторитетним порталом Tophit.ua «Найкращим виконавцем 2018» як артист, чиї пісні найчастіше звучали в ефірі українських радіостанцій за підсумками року.

Не прогавте свій шанс та познайомтесь справжнім, відвертим і щирим Іваном Наві! Чекаємо вас 23 грудня об 11.00 в актовій залі Університету Короля Данила.

«Відкрита зустріч з успішними людьми» - цікавий проєкт Університету Короля Данила для студентів Івано-Франківська та всіх зацікавлених, який спрямований на реалізацію місії УКД – творимо екосистему для розвитку успішної та підприємливої особистості.

Відкрита зустріч дає можливість познайомитись, поспілкуватись, дізнатись секрети успіху, поділитись ідеями з відомими людьми України та світу.

Участь в проєкті - можливість навчитись визначати пріоритети, планувати, організовувати, наполегливо працювати, дізнаватись більше, ставити цілі та досягати успіху в навчанні, кар'єрі, бізнесі, спорті, мистецтві!

Зустріч відкрита та безкоштовна для всіх охочих!
Перегляди 22

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук