Виставка "Ким я є" у місті Івано-Франківськ

Виставка "Ким я є" - фото
Дата початку: 17 грудня 2019
Дата кінця: 21 грудня 2019
Початок: 12:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Дізнайтеся про стереотипи і те, що об’єднує українців від Мукачева до Костянтинівки.

17 грудня о 18.00 відбудеться відкриття мистецької виставки «Ким я є» в галереї «Детектор». Команда ГО «Місто-сад» запрошує вас побачити та відчути роботи митців на тему єдності та стереотипів. В рамках проекту будуть представлені індивідуальні історії українців, їхні традиції, побут та емоції.

Ви зможете:
▪️почути/побачити історії жителів України про стереотипи;
▪️відчути, як українці повертаються додому із заробітків;
▪️побачити, в яких рамках ми знаходимося (та як з них вийти);
▪️зрозуміти, що саме нас усіх об’єднує;
▪️ще раз відповісти на запитання «Ким я є?».

На вас чекають роботи митців: Жанни Кадирової, Алевтини Кахідзе, Відкритої групи (Павло Ковач, Станіслав Туріна, Антон Варга, Валерій Ковальов, Сергій Клепач, Йеспер Буурсінк, Ірина Лейфер, Артур ван Беек, Станіслав Палун, Олександр Попко, Лізавета Герман та Марія Ланько), Євгена Нікіфорова, Лесі Хоменко, Олександра Совтисіка, Валерії Тарасенко, Даші Подольцевої та Олени Орап.

Митці розкривають самоідентифікацію українців через свої роботи. Бо ми схильні вірити в стереотипи та формувати їх серед свого оточення. Іноді це призводить до взаємної нетерпимості, ярликів «східняк»/«западенець» та почуття регіональної вищості. Хочемо, щоб українці більше знали про те, що їх об’єднує.

Виставка відбудеться в рамках проекту «Розрізняй PRO: руйнування стереотипів», який реалізує ГО «Місто-сад» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Виставка триватиме до 21 грудня (з 12.00 до 20.00).
 
Вхід вільний. 
Перегляди 25

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук