Догратися до навичок: День навчальних ігор 2 у місті Івано-Франківськ

Догратися до навичок: День навчальних ігор 2 - фото
Дата події: 21 грудня 2019
Місце проведення: вул. Січових Стрільців, 14 (Інша Освіта)
Початок: 11:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Гейміфікація - невід‘ємна складова нашого життя. Кожного дня ми граємо якусь роль в цьому світі - на роботі, під час відпочинку на морі чи просто сидячи на дивані і гортаючи стрічку соціальних мереж. Тож, не дивно, що гейміфікація є й дуже натуральним інструментом для навчання, який, певно, люблять всі.

Окрім низки інших методів, існують так звані serious games (або ж навчальні ігри) - це ігри, первинна функція яких не є розважальною. "Серйозні ігри" навчають нас новому через інтерактивний "storytelling" - тобто заглиблючи нас в наближену до життєвих реалій історію та створюючи простір для дуже невимушеного й легкого навчання.

Ми дуже любимо настільні "серйозні ігри" - часто в них граємо, а іноді навіть розробляємо свої. Тому запрошуємо вас на недільний пробний день ігор, який (можливо) стане регулярним.
 
Кількість гравців - від 3 до 6 осіб, кожна з яких представлятиме одну з країн світу.

 Важливо: участь безкоштовна, але потрібна завчасна реєстрація. Зверніть увагу, що кількість учасників та учасниць за одним столом має свої обмеження. Також рекомендуємо на один день обрати одну гру, аби зконцентруватися на результаті 

Для участі треба лише зареєструватися за цим лінком 
Перегляди 20

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук