Art & work. Зустріч з Утою Кільтер у місті Івано-Франківськ

Art & work. Зустріч з Утою Кільтер - фото
Дата події: 20 грудня 2019
Місце проведення: вул. Січових Стрільців, 15 (Асортиментна кімната)
Початок: 17:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
“Я є типовою, характерною представницею класу предикаторів і моя робота, то не work, а справжнісінький toil! Специфіка моєї роботи полягає в тому, що арт-критика, насправді - область соціальної філософії. А тому мистецький твір розглядається, трактується як об’єкт, в якому сконцентрована певна проблема суспільства.” - пише Ута Кільтер.
Ута Кільтер протягом 25 років працює в арт-індустрії. Основне її заняття - це арт критика, але окрім того було акторство в фільмах Кіри Муратової, перформанси та відео-арт, журналістика. У своїй телепередачі “Situation Ute” вона відзняла величезну кількість мистецьких подій в рідній Одесі, в Україні та закордоном. Архів українського сучасного мистецтва, який задокументувала Ута за ці 25 років, важко переоцінити. Лише от праця в арт-індустрії в Україні - досі не захищена сфера.
Саме як критика цієї незахищеності та знецінення праці була створена її робота “Art & Work”, з якої ми і розпочнемо нашу зустріч.

Ця подія разом з Стерті обличчя. Виставка Миколи Лукіна (19:00) відбудуться завдяки ініціативі мистецького ресурсу МіТЄЦ.
Перегляди 17

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук