Виставка Миколи Лукіна "Стерті обличчя" у місті Івано-Франківськ

Виставка Миколи Лукіна "Стерті обличчя" - фото
Дата події: 20 грудня 2019
Місце проведення: вул. Січових Стрільців, 15 (Асортиментна кімната )
Початок: 19:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Графічна серія являє собою портрети понівечених війною людей та відображає певну хроніку лицевої хірургії часів Першої Світової війни. Так сталося, що саме ця війна стала першим досвідом нового озброєння і найрізноманітнішого травматизму, в тому числі і практично повної втрати людиною обличчя. Тоді ж з'явилися і перші спроби пластичних операцій, метою яких було повернути людині її обличчя і адаптувати до нового життя.
На жаль, війни будуть завжди, і завжди людина буде використовуватися як матеріал, як гарматне м'ясо для все більш витончених військових операцій.
Світлини, багато в чому, є пам'ятником взаємин людини і влади, того садомазохізму, який мав на увазі П. П. Пазоліні в своєму фантасмагоричному творі «Сало, або 120 днів Соддома», а також анархізму влади, що дозволяє собі маніпулювати людьми, знеособлювати і зрівняти їх новими «цінностями» псевдосвободи.

Микола Лукін (Николай Лукин) народився, живе і працює в м. Одесі. Закінчив Одеське художнє училище ім. М. Б. Грекова та художньо-графічний факультет ПНПУ ім. К. Д. Ушинського. Викладає у Одеському художньому коледжі ім. М. Б. Грекова.
Працює переважно у сфері живопису та графіки, інколи звертається до об’єктів та інсталяцій. Фокус творчої уваги – сфера інтимних екзистенційних переживань, що втілюються у фігуративних композиціях. Було проведено шість персональних проектів. Приймав участь у багатьох одеських та українських мистецьких виставках та бієнале. Роботи знаходяться в колекціях в Україні, Росії, Німеччині.

Виставка Миколи Лукіна разом з лекцією Ути Кільтер (анонс зовсім скоро) відбудуться завдяки ініціативі мистецького ресурсу МіТЄЦ.
Перегляди 13

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук