Всесвітній ОМ-Чантінг на повний місяць у місті Івано-Франківськ

Всесвітній ОМ-Чантінг на повний місяць - фото
Дата події: 12 грудня 2019
Місце проведення:
Початок: 19:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Повний місяць має особливий вплив на людину. Збільшується психічна і нервова активність. Під час повного місяця стан, в якому перебуває людина, посилюється. А отже можна використати це явище для благих цілей, на користь людству і нашій планеті.
В цей день у всьому світі в 80-ти країнах збирається більше 3000 груп для проведення звукової медитації ОМ-Чантінг. Всесвітній ОМ-Чантінг присвячується глобальній темі, і всі учасники кіл ОМ-Чантінга концентруються на цій темі і направляють енергію від практики для вирішення цього завдання. В цей день ОМ-Чантінг впливає не тільки на конкретних людей або їх фізичне оточення, але і на свідомість всього людства. Практика ОМ-Чантінга дуже проста у виконанні, але дуже результативна по ефективності. А в повний Місяць, коли ми виконуємо її в резонансі з іншими групами у всьому світі, це ще потужніший вплив, який зцілює нашу Планету.
Відчуємо внутрішню єдність через цю найдосконалішу і чисту вібрацію! 100 людей, які медитують з однаковим наміром впливають на 1 млн. людей поруч!

Тема-намір наступного ОМ-Чантінгу на повний місяць:
Очищення річок, води, моря, повітря та землі.
Перегляди 22

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук