Перегляд д/ф "Булер" і майстер-клас для дітей та батьків у місті Івано-Франківськ

Перегляд д/ф "Булер" і майстер-клас для дітей та батьків - фото
Дата події: 15 грудня 2019
Організатор:
Початок: 14:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Понад 13 мільйонів дітей в Америці стануть жертвами булінгу, що робить його найпоширенішою формою насильства, з яким стикаються молоді люди в цій країні. Новий документальний фільм «Кривдник», режисером якого є лауреат нагород фестивалю Санденс та «Еммі» Лі Гірш, показує цю приголомшливу статистику в людському масштабі, пропонуючи інтимний, безстрашний погляд на те, як булінг вплинув на життя п’ятьох дітей та їхніх сімей.

«Булер» — це зосереджений на персонажах документальний фільм з прекрасною кінематографічністю. У центрі фільму — люди, для яких ця проблема є критично важливою. Кожна з їхніх історій представляє окремий аспект кризи булінгу в Америці. Фільм «Кривдник», знятий протягом 2009-2010 навчального року, відкриває глядачеві болісне і часто небезпечне життя жертв булінгу, демонструючи проблему, що перетинає географічні, расові, етнічні та економічні межі.
У фільмі задокументовані реакції вчителів та адміністраторів на агресивну поведінку, які порушують кліше «діти просто поводяться, як діти», і відображений дедалі ширший рух серед батьків і молоді, спрямований на зміну ставлення до булінгу в школах, спільнотах та суспільстві загалом. Батьки відіграють ключову роль у підтримці своїх дітей, відстоюючи модель поведінки діяча, а не спостерігача, навчають і дають приклад емпатії у сім’ї.

Режисер: Лі Гірш
Виробництво: Cinereach / Where We Live
Дистрибуція: Films The Weinstein Company

Лі гірш (1972 року народження) — американський режисер документального кіно. Гірш закінчив школу патні у вермонті та гемпширський коледж у амгерсті, массачусетс. Він був автором сценарію та режисером документального фільму «амандла!: революція в гармонії чотирьох партій». Гірш також написав одну з частин книги «звук без меж: семпли з цифрової музики та культури» (mit press, 2008), редактором якої був пол д. Міллер (dj spooky). Прем’єра його фільму «кривдник» відбулася на кінофестивалі в трибеці у 2011 році.
Перегляди 20

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук