Перегляд д/ф "Шлях до гір" та зустріч з режисеркою Міколь Рубіні у місті Івано-Франківськ

Перегляд д/ф "Шлях до гір" та зустріч з режисеркою Міколь Рубіні - фото
Дата події: 9 грудня 2019
Організатор:
Початок: 18:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
На глядачів чекає перегляд фільму “Шлях до гір” та зустріч з режисеркою стрічки Міколь Рубіні, яка спеціально прибула в Україну з Італії. Її документальний фільм прикметний тим, що знімала вона його в селі Ямна на Прикарпатті. У ньому розповідається про трагічну долю євреїв під час німецької окупації. Після перегляду фільму глядачів запросять до дискусії, яка буде присвячена історичній пам’яті про життя євреїв у Івано-Франківську та їхню культуру.

Шлях до гір

Франція, Італія, Україна/2018/82’

Мілан. Кілька речей, які моя родина вивезла, емігруючи з Радянського Союзу до Італії у 1957 році. Світлина 1919 року, на якій зображено будинок, де народився мій дідусь. В українському селі Ямна, на просторах, де чергували озброєні патрулі. У кількох покинутих будівлях санаторію й у старому дерев’яному будинку, такому само, який належав моїй родині. Чим більше триватимуть пошуки, тим більше мешканці села заплутуватимуться в порожнечі своєї колективної пам’яті. Двоє з них стануть неоціненними помічниками: найстарший місцевий партизан Петро і таксист Юра. Їхні спогади проллють світло на долю будинку, перш ніж село знову порине у свої мовчазні таємниці.

Режисер: Міколь Рубіні
Продюсер:
Оператор: Давіде Мальді
Монтажер: Міколь Рубіні, Давіде Мінотті
Звукорежисер: Стефано Ґроссо, Марція Кордо, Джанкарло Рутільяно
Виробництво: La Bête, L’Altauro, Dugong
Дистрибуція: La Bête

Міколь Рубіні народилася у Мілані 1982 року. Вивчала живопис у Міланській академії красних мистецтв та аудіотехнології у Школі Ірмус у Мілані. Із 2006 року працює як художниця, створюючи переважно відео-, звукові та мультимедійні інсталяції для сольних і колективних виставок в Італії і за кордоном. Її роботи присвячені певним місцевостям і пам’яті про них, а також аналізу маргінальних територій і плинові часу. У 2017 році вона заснувала l’Altauro – компанію з виробництва незалежного кіно. «Шлях до гір» – її перший повнометражний документальний фільм.
Фільмографія: Шлях до гір (2018)
Перегляди 18

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук