Назар Розлуцький - "Прочани". Презентація збірки поезії у місті Івано-Франківськ

Назар Розлуцький - "Прочани". Презентація збірки поезії - фото
Дата події: 8 грудня 2019
Початок: 15:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
8 грудня о 15: 00 у приміщенні читального залу Центральної міської бібліотеки відбудеться презентація дебютної поетичної збірки Назара Розлуцького «Прочани».

Назар Розлуцький – поет, історик, блогер, музейний працівник, організатор численних культурних заходів, а також учасник сьогоднішньої неоголошеної російсько-української війни. У збірці «Прочани» він намагається крізь призму абсолютно різних за змістом і тематикою віршів розкрити образ людини-прочанина, людини-подорожнього, який мандрує світом і носить увесь світ у собі. За словами Назара, до збірки увійшли його «...воєнні вірші-проза, епічні балади, філософська притча, трохи любовної лірики та цілий жмут урбаністичних і пейзажних замальовок...». Відгомін минулих епох, сьогоднішня гібридна війна, ліричні переживання, часова плинність пір року, міст і місць – усе це переплітається на сторінках поетичної збірки і витворює парадигму постійної змінності, неможливості зафіксувати щось одразу і надовго. Саме такими вихідними даними оперує автор, відображаючи світ у рядках своїх поезій. Саме така фіксація буде близькою багатьом людям – тим, хто, як і автор, відчуває себе пілігримами, прочанами у цьому світі.

Під час презентації учасники зможуть не тільки послухати вірші у авторському виконанні, а й поспілкуватися з паном Назаром, поставити йому запитання та поділитися власними враженнями від його творчості.
Перегляди 18

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук