Свято "Живу без обмежень" у місті Івано-Франківськ

Свято "Живу без обмежень" - фото
Дата події: 3 грудня 2019
Місце проведення: вул. Набережна ім. Василя Стефаника, 42 (Муніципальний цент дозвілля )
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Свято «Живу без обмежень» – це свято добра та милосердя. Вони обділені здоров'ям, однак обдаровані певними вміннями та здібностями. Діти та молодь з інвалідністю радо презентують свої таланти.

На святі будуть присутні біля 200 дітей та молоді з інвалідністю, якими опікується Карітас. Це підопічні Центру дозвілля та соціальної адаптації для дітей та молоді з вадами розумового розвитку, що діє на базі франківського Карітасу та діти та молодь, що відвідують осередки самодопомоги у районах (смт. Богородчани, м. Бурштин, м. Калуш, смт. Лисець, смт. Рожнятів, с. Верхня, с. Витвиця, м. Тисмениця, смт. Більшівці).

Захід покликаний привернути увагу суспільства до людей з інвалідністю – до їх проблем та потреб, а також до їхніх талантів, що є у кожного.

На святі будуть присутні Архієпископ та Митрополит Івано-Франківський УГКЦ Кир Володимир Війтишин, представники місцевої влади, соціальних служб, громадські організації.

Організатори закликають усіх небайдужих доєднатися до свята та оцінити таланти дітей та молоді з інвалідністю, за можливості підтримати благодійними внесками діяльність франківського Карітасу.

Спішім творити добро!

Свято організоване завдяки фінансовій підтримці Департаменту соціальної політики Івано-Франківської ОДА.
Перегляди 22

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук