Бізнес-кейс: Як запустити успішний сайт з продажу послуг? у місті Івано-Франківськ

Бізнес-кейс: Як запустити успішний сайт з продажу послуг? - фото
Дата події: 4 грудня 2019
Початок: 19:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
19:00-20:30 – розглянемо Бізнес-кейс на тему: "Як запустити успішний сайт з продажу послуг на прикладі проекту СолеМіо?"

Який буде презентувати учасник Асоціації бізнесу Прикарпаття Тарас Базів 
Більш детально на зустрічі.

Що таке Бізнес-Кейс?

Кейс (від англ. Сase) - це опис конкретної ситуації або випадку в будь-якій сфері: соціальній, економічній, медичній і т.д. Як правило, кейс містить не просто опис, а й певну проблему або протиріччя і будується на реальних фактах.

Відповідно, вирішити кейс - це значить проаналізувати запропоновану ситуацію і знайти оптимальне рішення. Лікар вирішує кейси кожен раз, коли ставить пацієнту діагноз і призначає лікування. Юрист вирішує кейс, розбираючись в перипетіях справи і пропонуючи клієнтові найкращий вихід. Менеджер вирішує кейси на всіх етапах бізнес-процесу: який продукт запустити, де його продавати, як залучити покупців, яких постачальників і партнерів вибрати.

Спільний розбір життєвих ситуацій - універсальний спосіб навчання, тому аналоги рішення кейсів можна знайти ще в античності. Спартанські юнаки розбирали зі своїми наставниками ситуації, що виникають на поле бою, а обговорення «випадків» зі своїми учнями було улюбленим методом Сократа.

У сучасному вигляді кейс-метод зародився в 1870-і роки в Гарвардській школі права, а в бізнес-навчанні утвердився з 1920-х років.

Приходьте! Запрошуйте знайомих! Буде цікаво та смачно!

До зустрічі в «Misis Donuts», в неймовірно чарівному та колоритному місці, де можна посмакувати смачними донатсами, пончиками, булочками чи паніні, насолодитися особливим смаком на основі австрійських рецептів. Візьміть з собою трохи грошенят на таку смакоту.

P.S. За бажанням учасників Асоціації після завершення розгляду Бізнес-кейсу буде: Networking, бізнес-знайомства, вільне спілкування, оголошення.

Кількість учасників – перших 20 чол.
Вхід вільний за умови попередньої реєстрації 
Підтверджені учасники заходу отримають e-mail /SMS, та/або будуть повідомлені по телефону до 3 грудня 2019 року.
Деталі за телефоном

Телефон: +38 (097) 870-26-00
Перегляди 39

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук