LYDIA “Я повертаюсь|I’m coming back” у місті Івано-Франківськ

LYDIA “Я повертаюсь|I’m coming back” - фото
Дата події: 30 листопада 2019
Початок: 19:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
LYDIA- це self-made творчий проект, нове ім‘я в українській музиці. LYDIA(Lidiia Prychepa)- артистка, креативний продюсер, ідейний засновник, фандрайзер і виконавиця.

30.11 в Івано-Франківську в інноваційному центрі на базі ревіталізованого заводу Promprylad.Renovation відбудеться акустичний виступ у підтримку релізу композиції LYDIA “Я повертаюсь» | «I’m coming back”.

Пісня була написана ще 5 років тому і лише після закордонного досвіду і власних пошуків, LYDIA повернулась в рідну, щоб використати набуті знання, міняти країну на краще, починаючи з себе.
За день до релізу спонтанно вирішила написати англійський переклад, таким чином відкриваючи  через призму свого бачення для світу.

У Києві для зйомки відео LYDIA обрала Поділ, свій улюблений район, оскільки навчалась в Києво-Могилянській академії і як справжня alumna NaUKMA вважає, що вона є пожиттєвим могилянцем.

У кліпі є теплі, дружні кадри, відзняті на терасі Promprylad.Renovation. LYDIA щиро підтримує Promprylad.Renovation, вважає Івано-Франківськ зразковим містом України в плані громадських, культурних і освітніх ініціатив.

Акустичний формат
Живий звук
Авторська програма і творче бачення всесвітньо відомих пісень***
Перегляди 42

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук