Зустріч із Богданом Будзаном у місті Івано-Франківськ

Зустріч із Богданом Будзаном - фото
Дата події: 26 листопада 2019
Початок: 11:10 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Запрошуємо викладачів, студентів ІФНТУНГ та всіх охочих на зустріч з академіком Української академії наук Богданом Будзаном, який виступить із доповіддю на тему «Роль лідерства в досягненні успіху людини в реалізації її життєвої місії», та на презентацію його нової книги «Дорогою до себе. Майже сповідь».
Окрім обговорення значення особистого лідерства в бізнесі, а також для пошуку сенсу життя й виконання життєвої місії людини через постійне самовдосконалення, особлива увага буде приділена проблемам молоді в умовах Четвертої індустріальної революції.

Зустріч із Богданом Будзаном, презентація книги та автограф-сесія відбудуться 26 листопада 2019 р., в 11.10, у приміщенні конференц-залу Науково-технічної бібліотеки ІФНТУНГ.

Довідково: Др. Богдан Будзан – професійний коуч і бізнес-консультант власників та керівників бізнесу, академік Української академії наук, кандидат технічних наук, фахівець із менеджменту та бiзнес-освiти. Здобував спеціальну освіту в Україні, Швейцарії, Австрії, Канаді, Італії, Великобританії та США. В його доробку – понад 160 наукових і науково-публіцистичних статей та есе, присвячених науково-технічним та суспільно-економічним проблемам, питанням розвитку бізнес-освіти в Україні. Він – автор монографії “Менеджмент в Україні: сучасність і перспективи”, книг «Роздуми менеджера» та «Дорогою до себе. Майже сповідь». Заслужений працівник освіти України. З 1996р. по 2005р. очолював першу в Україні бізнес-школу «МІМ-Київ», був головою Міжнародного фонду «Відродження», президентом фонду «Українська фундація менеджменту», головою Наглядової ради благодійного фонду «Повір у себе». Сьогодні працює старшим радником агропромхолдингу «АСТАРТА».
Перегляди 22

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук