Безкоштовний кінопоказ для людей з інвалідністю та їх супроводу у місті Івано-Франківськ

Безкоштовний кінопоказ для людей з інвалідністю та їх супроводу - фото
Дата події: 30 листопада 2019
Початок: 18:00 год.
Вартість: безкоштовно
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Щиро запрошуємо в Молодіжний центр Paragraph по вул. Шевченка 57, м. Івано-Франківськ, на безкоштовний кінопоказ доброго смішного кіно + смачне пригощення піцою, фруктами, солодощами та безалкогольними напоями для людей з інвалідністю опорно-рухового апарату та їх супроводжучих!

Чергова наша подія в рамках проекту "Ноги чи колеса - це лиш спосіб пересування". За організації Благодійна Організація "Благодійний Фонд "Хребет" та грантової підтримки Urban Space 100 #urbanspace100gran

Також на подію запрошуємо волонтерів, які допомагатимуть на заході у приготуванні вже готового обіду - роздати, зробити чай - каву і т.д. Для волонтерів кінопоказ та пригощення також безкоштовне!

УВАГА!!! Для участі в заході необхідна обов'язкова реєстрація для ВСІХ! Для реєстрації потрібно написати в приватні повідомлення Kristina Syrova - "хочу на подію кіно+піца!"

*Проект "Ноги чи колеса, це лиш спосіб пересування" має важливу мету - соціалізувати людей з інвалідністю, витягнути їх з чотирьох стін та подарувати нових друзів, радісне спілкування, а також посіяти нові знання та навички. А також заявити про те, що люди з інвалідністю гідні достойного життя та виконання до себе всіх прав законодавчих та людської гідності, адже від інвалідності не застрахований ніхто. Допомагати людям з інвалідністю бути на рівні з усіма - це гідне відношення цивілізованого та мудрого суспільства.
Перегляди 42

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук