Цифрові навички: Як створити онлайн-курс для людей 45+? у місті Івано-Франківськ

Цифрові навички: Як створити онлайн-курс для людей 45+? - фото
Дата події: 22 листопада 2019
Місце проведення: вул. Січових Стрільців, 14 (Інша Освіта Івано-Франківськ)
Початок: 15:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Цифрові навички: Як створити онлайн-курс, який буде доступним та корисним для людей 55+?

Доступ до цифрового світу визначає якість життя. Здатність вчасно опановувати нові цифрові технології допомагає не відставати від вимог часу. А рівень навичок роботи з ІТ все більше визначає нашу цінність - і на ринку праці, і в соціальному житті з родиною та друзями. Це стосується всіх, незалежно від віку, статі, національності, громадянства, релігії або мови спілкування.

Проте не всі мають однакові цифрові навички, що призводить до цифрової нерівності. Це дуже яскраво проявляється на прикладі різних поколінь, коли люди у старшому віці залишаються (частково) виключеними з економічного, соціального та культурного життя “просто” через те, що вони недостатньо розбираються в технологіях. Саме тому Програма розвитку ООН UNDP Ukraine / ПРООН в Україні та Міністерство цифрової трансформації України почали кооперацію за напрямком цифрової грамотності та подолання цифрової нерівності в суспільстві. В рамках цієї співпраці Міністерство розробляє базовий онлайн курс для широкого кола населення, який буде доступний вже з початку 2020 року. Аби цей курс відповідав потребам і баченням різних споживачів, Лабораторія інноваційного розвитку ПРООН проводить в різних містах учасницькі семінари, на яких разом з місцевою громадою обговорюються шукаються відповіді на наступні питання:

 Які цифрові навички потрібні громадянам?
 Що мотивує громадян навчатися, зокерма онлайн?
 Який формат курсу буду найбільш вдалим?

В Івано-Франківську такий семінар зконцентрується на баченні та потребах людей у віці 55+ та буде організований у партнерстві з Інша Освіта / Insha Osvita, яка вже працює над викликом цифрової освіти для старшого покоління в рамках проекту Наново: Навчання після 45.

Семінар з визначення потреб в цифровій освіті відбудеться 22 листопада з 15:00 до 19:00 з перервою на спільну вечерю. До участі запрошують люди 55+, зацікавлені в розвитку власних навичок та цифрової освіти для свого покоління.
Важливо: на цьому семінарі не буде відбуватися навчання базовим цифровим навичкам, а будуть спільно визначатися потреби та бачення аудиторії 55+ в навчанні цифрової грамотності онлайн. Все це відбуватиметься за фасилітації Інша Освіта / Insha Osvita в легкій інтерактивній формі.

Для участі запрошуємо зареєструватися за цим лінком  до 20 листопада (включно). Учасники та учасниці будуть забезпечені навчальними матеріалами, кава-брейками та вечерею. З додаткових питань можна звертатися до Сергій Никоноров (координатора з дигітальної освіти впродовж життя в Іншій Освіті) за мейлом 
Перегляди 37

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук