Школа Альпінізму 2019-20 у місті Івано-Франківськ

Школа Альпінізму 2019-20 - фото
Дата події: 13 листопада 2019
Місце проведення:
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Отож шановні друзяки, раді всім оголосити добру новину! Після майже десятирічної перерви в Івано-Франківську відновлює свою роботу Школа Альпінізму.
Курс лекцій дозволить зрозуміти, що таке Гори, як в Гори ходити безпечно і отримувати від горосходжень ВЕЛИЧЕЕЕЕЗНЕ задоволення. Говоритимемо про рельєф, спорядження, безпеку, бівуак, харчування, сніг, скелі та лід. Про мотузки і карабіни, льодоБури та льодоРуби, закладки та френди, а ще кішки, самострахівки, каски, рюкзаки, намети і безліч іншого цікавезного залізяччя.
Крім того, спробуємо те все разом із Вами під керівництвом досвідчених інструкторів з альпінізму та спортсменів розрядників.
В міжсезон ходимо в гори, тренуємось на стенді ФАіС Івано-Франківської області в манежі Коледжу фізичного виховання, готуємо Вас до сходження в рамках учбово-тренувальних зборів та виконання нормативу початкового рівня Альпініст України.
Старт навчання 13.11.2019 року!!!
Щосереди теоретичне заняття триватиме 2-3 години.
Вартість навчання – 3000,00 грн. за весь цикл навчання. Ваші особисті витрати на квитки, проживання, харчування, особисте спорядження (виїзди на Говерлу, на Скелі Довбуша, на льодові заняття) у цю суму не входять.
Щочетверга слухачі Школи Альпінізму БЕЗКОШТОВНО тренуються на скелелазному стенді в манежі Коледжу фізичного виховання. Приєднатись до навчання можна до кінця грудня 2019 р. Програма навчання включає в себе:
Теоретичний курс –
- Практичні заняття з техніки пересування по різним формам гірського рельєфу та організації страховки.
- Залікові зимові сходження у Карпатах на г. Говерла.
- Здавання фізнормативів.
- Іспит з теорії та заліки з практичних занять.
Новачкам, які успішно завершать навчання, у квітні 2020 р. буде присвоєно звання "Альпініст України" з врученням значка та посвідчення.
Перегляди 15

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук