Прозора оренда та приватизація нерухомого комунального майна у місті Івано-Франківськ

Прозора оренда та приватизація нерухомого комунального майна - фото
Дата події: 12 листопада 2019
Місце проведення:
Початок: 15:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
У жовтні 2019 року Верховна Рада ухвалила закон №1055-1 “Про оренду державного та комунального майна”, який передбачає принципово новий порядок передачі комунального майна в оренду.

Згідно нововведень передача в оренду такого майна буде здійснюватися шляхом продажу права оренди на майно на електронному аукціоні в електронній торговій системі.

З огляду на це громадська організація Антикорупційна Платформа проводить в Івано-Франківську круглий стіл на тему: “Прозора оренда та приватизація нерухомого комунального майна”.

Метою заходу є обговорення кращих практик оренди та приватизації нерухомого комунального майна через ProZorro.Продажі, а також можливість їх запровадження Івано-Франківською міською радою в контексті оновленого законодавства.

До розмови запрошені голова Львівського регуляторного хабу Тарас Хавунка (Taras Khavunka), голова Прикарпатської агенції журналістських розслідувань «Точка.інфо» Оксана Пілянська, директор Департаменту комунальних ресурсів Ігор Гриненько та депутати міської ради.
Модератор заходу - експерт Інституту політичної освіти Taras Sluchyk.
Перегляди 12

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук