Наново: Мистецька освіта. Малюємо праскою. у місті Івано-Франківськ

Наново: Мистецька освіта. Малюємо праскою. - фото
Дата події: 8 листопада 2019
Початок: 11:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
У нашому суспільстві існує культ молодості. Більшість представників великого і середнього бізнесу роблять ставку саме на молоді кадри, зі сцен та екранів з нами все рідше говорять люди старшого віку, а непрестижність природнього процесу старіння диктує приховувати фізичні сліди віку в будь-який спосіб. Це веде до (само)ізоляції значної групи людей та до ще більших втрат для всього суспільства, яке недоотримує цінний досвід, знання та пам’ять.

Мистецький світ проблема ейджизму також не обходить стороною. Окрім дискримінації за віком на арт ринку, існує також вакуум у сфері мистецької освіти в Україні. Більшість навчальних продуктів націлені саме на розвиток молодих людей або ж використовують лише онлайн платформи для зовнішньої комунікації, що обмежує доступ до них аудиторії 45+.

Проект Наново: Навчання після 45 є спробою знайти окремі модельні рішення для цього виклику в Івано-Франківську та Калуші. Частиною проекту є мистецька програма - вона складається з майстер-класів, заключну (практичну) серію яких яких проведуть запрошені експертки з боснійської організації Naš Most Association.

Протягом цього дводенного воркшопу учасники та учасниці ознайомляться з технікою енкаустики, тобто малювання праскою. Як утримувати праску? Як розплавити віск? Як регулювати температуру праски під час фарбування? Як користуватися та комбінувати різні типи ходів із прасками? Як досягти найкращих візуальних ефектів? Як надрукувати те, що ви намалювали на шматочках тканини (футболки, спідниці, сумки, наволочки чи інше)? Як захистити тканину? Як використовувати уяву для замальовки та поєднання кольорів? Відповіді на ці та інші питання ви знайдете протягом майстер-класу.

Графік проведення майстер-класу:
8 листопада, 11: 00-14:00: Основи енкаустики та монодруку
9 листопада, 11: 00-14:00: Акрилова фарба. Практична робота

До участі в цих навчальних програмах запрошуються люди в віці 45+ та 65+, але не тільки - для забезпечення обміну досвідом між поколіннями 20% місць зарезервована за учасниками та учасницями, молодшими 45 років. Участь в усіх навчальних програмах є безкоштовною. Попередній досвід з теми курсів не є обов’язковим, натомість очікується щира мотивація до навчання та бажання випробувати нове.

Просимо учасників та учасниць підготувати для участі футболки / сумки, на які вони хочуть наносити малюнки та, за можливості, невеликі праски.
Проект “Наново: Навчання після 45” розроблений та реалізується громадською організацією Інша Освіта / Insha Osvita за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Телефон: +38 (095) 741-33-37 (Анна)
Перегляди 12

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук