Наново: Майстерня столярного ремесла. Будуємо купол у місті Івано-Франківськ

Наново: Майстерня столярного ремесла. Будуємо купол - фото
Дата події: 16 листопада 2019
Початок: 11:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
У нашому суспільстві існує культ молодості. Більшість представників великого і середнього бізнесу роблять ставку саме на молоді кадри, зі сцен та екранів з нами все рідше говорять люди старшого віку, а непрестижність природнього процесу старіння диктує приховувати фізичні сліди віку в будь-який спосіб. Це веде до (само)ізоляції значної групи людей та до ще більших втрат для всього суспільства, яке недоотримує цінний досвід, знання та пам’ять.

Проект Наново: Навчання після 45 є спробою знайти окремі модельні рішення для цього виклику в Івано-Франківську та Калуші. Частиною проекту є столярна майстерня, програма якої складається з серії майстер-класів, на яких учасники та учасниці будуть вчитися будувати (та будувати) куполи (купольні будинки).

Робота руками розвиває креативність. А якщо взяти креативну конструкцію купольного будинку і втілити її в життя власними руками, то ефект буде в рази сильнішим. На серії воркшопів учасники та учасниці освять спеціальну програму-калькулятор (? http://acidome.ru/lab/calc), яка автоматично розраховує всі необхідні частини для будівництва каркасу купола. Врахувавши дизайнерські та архітектурні рішення спробуємо зібрати всі деталі в єдину конструкцію. Це навчання через дію, поєднання комп‘ютерних програм з традиційною столярною справою. Таким чином, учасники та учасниці серії воркшопів навчаться / покращать базові столярні навички, отримають базове розуміння з проектування та дизайну, а також своїми руками створять щось нове.

Розклад майстер-класів:
 16.11., 11:00- 15:00 (в партнерстві з Відкритий цех) - Знайомство з методологією будівництва купола
 23.11, 11:00-15:00 (в партнерстві з МетаЛеб) - Дизайн та промисловий дизайн.
 30.11, 11:00-15:00 (в партнерстві з Відкритий цех) - Практичний майстер-клас з будування купола. Формування заготовок. Робота з деревообробними станками.
 7.12, 11:00-15:00 (в партнерстві з Відкритий цех) - Практичний майстер-клас з будування купола. Монтаж за технічним завданням.
 14.12., 11:00-15:00 - Практичний майстер-клас з будування купола. Фіналізація, презентація та оцінка.

Рекомендуємо спланувати свій час так, аби пройти всю програму навчання та відвідати всі воркшопи. В разі, якщо це неможливо, зробіть відповідну відмітку в реєстраційних формах.

До участі в цих навчальних програмах запрошуються люди в віці 45+ та 65+, але не тільки - для забезпечення обміну досвідом між поколіннями 20% місць зарезервована за учасниками та учасницями, молодшими 45 років. Участь в усіх навчальних програмах є безкоштовною. Попередній досвід з теми курсів не є обов’язковим, натомість очікується щира мотивація до навчання та бажання випробувати нове.

Проект “Наново: Навчання після 45” розроблений та реалізується громадською організацією “Інша Освіта” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Телефон: +38 (067) 394-16-07 (Наталя) +38 (099) 910-67-15 (Наталя)
Перегляди 14

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук