Презентація навчальних матеріалів для ековиховання дітей у місті Івано-Франківськ

Презентація навчальних матеріалів для ековиховання дітей - фото
Дата події: 8 листопада 2019
Початок: 11:30 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Екологічне виховання дітей — інвестиція в майбутнє нації.
Запрошуємо вас відвідати презентацію дитячої книжечки про вплив сміття на здоров’я і природу «Врятуй світ! Все починається з тебе».
Ми познайомимо вас з дитячою книжечкою, яка допомагає розповісти діткам дошкільного і молодшого шкільного віку про важливу тему сміття, про його вплив на здоров’я людини і на природу в цілому.
Книжечка в малюнках знайомить дітей з такими темами:
• що відбувається зі сміттям, коли воно опиняється в природі
• який вплив має сміття на людей і тварин
• чому не можна спалювати сміття
• які просто рішення допоможуть врятувати світ від сміття
Ми більше не може ігнорувати проблеми забруднення навколишнього середовища, адже це вже сьогодні впливає на дітей і їх майбутнє. Кожного дня українці продукують тони відходів, які опиняються в довкіллі, забруднюють воду, землю і повітря. Все більше сміття впливає на здоров’я українців, навіть коли ми цього не бачимо.
Час від часу палають сміттєзвалища, утворюючи викиди небезпечних токсичних речовин, а в сільській місцевості жителі від не знання небезпек самі утилізують сміття просто спалюючи його на вулицях і власних подвір’ях.
Змінити це допоможе екологічне виховання і екологічна освіта для дітей. Кожен вчитель може змінити майбутнє України, навчаючи дітей відповідальному ставленню до природи, до відходів, до споживання.
В Україні з кожним днем більшає екологічних освітніх ініціатив, що сприяють формуванню екологічної свідомості суспільства. І ми раді також бути частиною цього процесу.
Книжечка для дітей від 4 до 8років, в ній є творчі і математичні завдання, логічні загадки і лабіринт.
Книжечка може стати допоміжним навчальним посібником для дітей початкової школи, і допомогти вчителям говорити з дітьми на важливу тему впливу сміття на їх здоров’я.

Спікери:
Петро Михайлович Кульба, Відділ економіки природоохоронної діяльності, екологічного моніторингу, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації Управління екології та природних ресурсів
Яніна Лучейко, ГО Зелене серце Карпат
Світлана Копитко, вихователь ДНЗ Сонечко, селище Верховина
Михайло Ковтун, директор Дністровського регіонального ландшафтного парку

Дякуємо всім, хто підтримує дитячу екологічну освіту в Україні!
Перегляди 28

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук