Акція-перфоманс "Кричати не можна мовчати" у місті Івано-Франківськ

Акція-перфоманс "Кричати не можна мовчати" - фото
Дата події: 25 листопада 2019
Місце проведення: Вічевий майдан
Початок: 12:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Акція-перфоманс "Кричати не можна мовчати" з нагоди старту Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" та відзначення Міжнародного Дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок.
В рамках акції на Вічевому Майдані передбачено розміщення інсталяції із взуття, яка покликана привернути увагу громадськості до проблеми домашнього насильства та її масштабів в м. Івано-Франківську.
Акція розпочнеться із превенції і завершиться благодійністю.

Організатори акції:
- Департамент молодіжної політики та спорту;
- Департамент освіти та науки;
- ГО "Консалтингові технології";
- БФ "Небайдужі".

Партнери заходу:
- Служба у справах дітей виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради;
- Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;
- Івано-Франківський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги;
- Головне Управління Національної Поліції в Івано-Франківській області;
- Головне територіальне управління юстиції в Івано-Франківській області;
- ГО «Принцип +».

За статистикою, яку оприлюднили під час голосування за Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», понад 3 мільйони дітей в Україні щороку спостерігають за актами насильства у сім'ї або є їхніми вимушеними учасниками, а майже 70% жінок піддаються різним формам знущань і принижень.

Щорічно близько 1500 жінок, і ця тенденція збільшується за останні три роки, помирають від рук власних чоловіків. Діти скривджених матерів у 6 разів схильніші до суїциду, а 50% - до зловживань наркотиками. Майже 100% матерів, які зазнали насильства, народили хворих дітей - переважно з неврозами, заїканням, енурезами, церебральним паралічем, порушенням психіки.

Домашнє насильство в Україні - причина 100 тисяч днів госпіталізації, 30 тисяч звернень до відділів травматології, 40 тисяч викликів лікарів. Водночас, лише 10% постраждалих звертаються за допомогою. Адже донині багато хто вважає такі стосунки «нормальними».

Розрахунки, проведені Інститутом демографії і соціальних досліджень на замовлення Фонду народонаселення ООН, говорять про те, що щорічно 1,1 млн. українок стикаються з фізичною та сексуальною агресією в сім'ї, і більшість з них мовчать.
Перегляди 30

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук