Виставка батику Анни Соколан "Подих природи" у місті Івано-Франківськ

Виставка батику Анни Соколан "Подих природи" - фото
Дата початку: 31 жовтня 2019
Дата кінця: 7 листопада 2019
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Анна Соколан народилася в Івано-Франківську. Навчалася в художній школі. Після 9 класу поступила в Косівське училище прикладного та декоративного мистецтва, яке закінчила у 2014 році, і у 2018 закінчила Львівську Національну Академію Мистецтв.
На даний час я займаюся сучасним іконописом. Люблю експериментувати в мистецтві, застосовуючи нові техніки і знання. Також я вивчаю психологію і соціоніку. Люблю навчатися і відкривати нові грані в усьому, з чим взаємодію.
Виставка моїх робіт називається «Подих природи». Моє бажання - передати те, що нас оточує, і те, що ми не завжди помічаємо навколо себе. Це прекрасний світ, наше життя, яке складається з деталей. І саме деталі створюють атмосферу. В маленьких непомітних повсякденних речах закладені ключики до дверей, які нам потрібно відкрити. Буває хтось скаже фразу, яка може додати пазл у наше сприйняття Світу. І ми враз зрозуміємо – картинка склалася. Одні маленькі можливості відкривають дорогу до інших, більших можливостей. Головне не закриватися від Світу. Рухатися і помічати знаки, які він нам дає. І з кожним днем ми будемо більше розуміти якою дорогою нам рухатися далі…
Хочу щоб ми навчилися слухати себе і довіряти собі. Навчилися слухати свою Душу. Адже ніхто не знає як краще поступати, як наш внутрішній голос. Звертайте увагу на деталі, людей, події, природу, які можуть давати нам підказки.... на знаки, які вказує Всесвіт.
У цих роботах я передала красу і любов до світу і до природи.
Роботи виконані в техніці гарячого батику. Це давня техніка розпису на тканині, яка прийшла до нас з Індії. 
Перегляди 14

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук